MgO Dosky nahrádzajú: OSB dosky, Sadrokartónové dosky, Protipožiarne dosky, Cementovotrieskové dosky
MgO Dosky sú: Pružné a pevné, ohňovzdorné kategórie A1, ekologické, zvukovo izolačné, vode odoloné, mrazuvzdorné
Garantujeme najnižšiu cenu.

MgO dosky

Prečo MgO dosky?

  • Súhrn vynikajúcich vlastností MgO dosiek predurčuje ich využitie v interiéri a aj exteriéri stavby a všade tam, kde sa používajú tradičné stavebné materiály na báze dreva, sadry a cementu.

  • MgO dosky sú nehorľavé, odolné voči vode, hmyzu, plesniam. Vyrábajú sa z netoxického prírodného materiálu dostatočnej tvrdosti odolávajúcemu úderu, ktorý si pri ponorení do vody zachováva rozmerovú stálosť a má výnimočne priľnavý povrch.

  • S vlastnosťami MgO dosiek je maximálne spokojný majiteľ stavby, dobre sa pracuje staviteľovi a sú vyhovujúce pre životné prostredie.

  • MgO dosky majú pozitívny vplyv na zdravie a bezpečnosť Vašej rodiny a aj pri znížených nákladoch na údržbu predlžujú životnosť Vašej investície.

Zaujímavosti

    Cementové zmesi z oxidu horečnatého boli používané už v antických dobách v Indii pri stavbe budhistických sakrálnych stavieb. Svetoznáma stavba Veľký čínsky múr bol zhotovený z cementov na báze horčíka. Horčík bol použitý aj pri stavbe , toho času 2. najvyššej budovy na Taiwane – veža Taipei – 101 poschodová, pričom MgO dosky tvoria opláštenie stavby v interiéri, ale aj v exteriéri.

© 2019 Steelsoft, s.r.o.

mapa webu